Forum
2017-05-24 09:22:44

Jeatem nowa na tym forum od razu witam sie ze wszystkimi uzytkownikami. Chcialabym poruszyc temat chudego grubasa. Cos co mnie dotyczy i mnie przerasta. Mam 170 cm wzrostu, waze 51 kg i mam obwod w pasie 77 cm. Zawsze od dziecinstwa bylam chudzielcem tzn.chude nogi i rece a brzuszek lekko zaokraglony od odkladajacego sie tluszczyku. Nie umiem przytyc. Moge jesc za dwoch a konczyny zawsze pozostaja chude. Wszystko odklada sie na brzuchu. Co jem ? Odzywiam sie zdrowo. Jestem wieloletnia wegetarianka, od dwoch tygodni zero cukru, zero bialej maki, zero bialego pieczywa. Tylko warzywa i jest ich przewaga w jadlospisie, owoce banan lub jablko dziennie do godz.15, jajka, bialy ser, razowy makaron lub ryz plus 1,5 l.wody. Dobowo przyjmuje okolo 1600 kcal. Ale jak to rozlozyc ilosciowo na posilki ? Chce pozbyc sie oponki i nabrac masy miesniowej nog i ramion. Co i ile jesc ? Co cwiczyc ? Zredukowac kalorie aby spalic brzuszny tluszczyk czy zwiekszyc aby nabrac mase ? Ale co jesc ma wegetarianka aby przybrac na masie ? Moja aktywnosc fizyczna to 5-10 km szybkiego marszu prawie biegiem co drugi dzien na terenie gorzystym + cwiczenia z Ewa Chodakowska. Ale ile tego mam cwiczyc ? Codziennie aeroby ? Jakie cwiczenia na mase . Nie ogarniam jeszcze tego wszystkiego. Mieszkam w gorach na wsi, do silowni 40km. Musze cwicYc sama w domu. Pomozecie ? Czy jest tu ktos z podobnym problemem ?

Pozdrawiam Was serdecznie, Amelia.