Forum
2016-03-29 22:12:02

Czytam i czytam i....głupieję powoli... Chcę zapisać się na zajęcia w klubie fitness...nie wiem jednak które zajęcia wybrać... Chcę zrzucić jakieś 4-5 kg. Wiem, że muszę połączyć ćwiczenia i dietę. Nie bardzo jednak wiem jaka forma treningu fitness będzie w tym przypadku najbardziej odpowiednia i....efektywna!!!

2016-03-30 20:25:45

Ja też jestem nowa na tym portalu i w sumie utożsamiam się z Twoim problemem:) Dla mnie idealnym rozwiązaniem okazały się ćwiczenia pilates. Gimnastyka to świetne rozwiązanie dla osób mało rozciągniętych. Dla tych które chcą popracować nad wyrzeźbieniem ciała. Dużo informacji na temat pilates znajdziesz w necie i na youtubie.

2016-03-31 07:27:31

No ja właśnie rozkminiam czy nie wybrać pilates. Słyszałam sporo pozytywnych opinii na ten temat. W sumie to nie chodzi mi o to aby schudnąć, ale bardziej wymodelować sylwetkę.

2016-04-01 17:54:27

Wielkie dzięki za odpowiedzi dziewczyny. Być może wybiorę właśnie pilates. A oprócz tego co możecie polecić? Chciałbym chodzić jeszcze na jakieś zajęcia. Zależy mi na możliwie dużej różnorodności. Z drugiej strony chcę wybrać najbardziej efektywne rodzaje treningu fitness.

2016-04-07 18:34:53

Ja swego czasu próbowałam jeszcze step oraz jogę. Jeśli chodzi o step to fajnie pomaga zrzucić parę kilogramów. Z drugiej strony słyszałam, że jest niezdrowy na biodra. Dlatego w pewnym momencie przestałam

2016-04-08 18:59:34

Ja też słyszałam o tych biodrach. Więc coś w tym musi być!

2016-04-09 14:35:31

Polecam zumbę!!! Daje naprawdę wiele radości. A w ciągu jednej sesji można spalić nawet 600 kcal.

2016-04-10 17:34:36

Ważny jest na pewno wybór klubu. Już samo to da Ci ogromne możliwości zróżnicowanego treningu. Dużo sprzętu to wiele form treningu do wykonywania. Na to też warto żwrócić uwagę. Wyposażenie klubu determinuje rodzaj treningu fitness.

2016-04-11 19:38:27

Jeśli chodzi o spalanie kalorii i wyszczuplenie to idealne są step, zumba, cycling i ATB. Na poprawę kondycji mięśni mogę Ci polecić TBC lub trening ze sztangą. Możesz śmiało chodzić na oba rodzaje treningów. Będziesz pracował wtedy bardziej wszechstronnie.

2016-04-12 09:08:34

Trening fat burning i tyle w temacie. Idealny na spalanie nadmiaru kilogramów. Do tego dorzuć ATB oraz step i voila. Ćwiczenia z obciążeniem pomogą Ci wymodelować sylwetkę. A na koniec warto wymienić także taniec. Świetnie odpręża i modeluje sylwetkę.