Forum
2016-01-13 14:50:43

Cześć,

mam pytanie odnośnie nowej białkowej diety OXY - czy daje jakieś efekty i czym się różni od diety Dukana?

Próbuję troszkę zrzucić kg po świętach i przydałaby się dieta, na której nie będę wiecznie GŁODNA... co Wy na to ? polecacie? stosował ktoś?

2016-01-13 14:55:56

wiesz, osobiście jej nie stosowałam, bo trzeba chyba za nią zapłacić, ale wydaje mi się, że to po prostu Dukan tylko pod inną nazwą. Każdy wie, że na chudym nabiale można ładnie zrzucić kilogramy, a Dukan opracował do tego super teorię tez w kilku etapach. Nie wiem, ale ja bym zastosowała lepiej sprawdzonego Dukana. 3maj się kinia

2016-01-18 08:31:56

Ja słyszałem ze najlepszą metodą na chudnięcie jest dieta MŻ czyli potocznie MNIEJ ŻREĆ ... ale ... jak wiemy w tej metodzie spada metabolizm a jeżeli tak to i efekty są słabsze ... ale kto powiedział że na innych dietach nie spada ? a więc co wówczas należy robić ? ruszyć się na spacer, na trening, na pole, pograć z dzieciakami w piłkę, pójść z nimi na basen to i dzieci będą szczęsliwe i żona lub mąż ... a telewizor i pop corn zostawić sobie an wieczór po zakończonej diecie - w końcu system motywacyjny musi być :).