Baza wiedzy
Muscle's Boss - Czy one naprawdę wolą mięśniaków?
Czy one naprawdę wolą mięśniaków?
Celem mężczyzny jest wzbudzenie zainteresowania kobiety. Chyba nikt nie jest w stanie zaprzeczyć temu twierdzeniu. Jednocześnie mężczyźni mają jeden, bardzo poważny, problem. Otóż nie do końca zdają sobie sprawę z tego co biorą pod uwagę kobiety szukając idealnego partnera. Wielu panów obiera jeden, ścisły kierunek, i trzymają się go kurczowo zapominając o tym, że kobiety oceniają mężczyzn bardziej „kompleksowo” i całościowo.

Pieniądze i szerokie bary
Właśnie tak, zdaniem mężczyzn, prezentuje się typ idealnego faceta. Bogaty a więc mogący zapewnić swojej partnerce oraz całej rodzinie dostatnie życie. Dobrze zbudowany a więc zdrowy, silny i dający poczucie bezpieczeństwa. Powiedzmy sobie szczerze, pieniądze są w naszym życiu bardzo istotne i wręcz niezbędne. Oczywistym jest fakt, że mężczyzna zamożny może dać kobiecie więcej. Nie oznacza to jednak, że bogaty facet może zdobyć każdą kobietę. Mądre przedstawicielki płci przeciwnej szybko wyczują, że tuż za górą pieniędzy kryje się tak naprawdę człowiek nie odpowiadający im intelektem oraz chociażby manierami. Pieniądze dają pewność ale niszczą także szereg innych, bardzo ludzkich cech jak troskliwość, czułość czy empatia.

A co z tym pięknie wyrzeźbionym ciałem? Kobiety podczas wspólnych wyjść często komentują wygląd młodych półbogów przemykających tuż obok w barze lub restauracji. Czy jednak naprawdę chciałyby związać się na dłużej z taką osobą? Zdrowe, jędrne i proporcjonalnie zbudowane ciało jest jak najbardziej wskazane i pożądane. Niestety wielu mężczyzn przecenia moc swojej muskulatury. Liczy się też serce, rozum i dusza mężczyzny. I nawet największe na świecie mięśnie nijak nie zrekompensują braków w pozostałych aspektach. Tak więc dobrze zbudowani – TAK! Mięśniacy – z dużą dozą rezerwy i jednak NIE!

Jakim warto być?
Dobrze zbudowane ciało i zasobny portfel nie zaszkodzą ale to jeszcze stanowczo za mało aby zdobyć serce kobiety i zyskać jej dozgonną miłość. Co w takim razie może zrobić mężczyzna aby olśnić kobietę i pokazać, że jest dla niej idealnym partnerem? Lista w tym przypadku będzie długa ale i nie niemożliwa do spełnienia.

Bądź wrażliwy i wesoły. Kobiecie potrzebny jest mężczyzna „na każda pogodę”. Tai, który rozbawi ją do łez ale też taki, który przytuli, pocieszy i doda otuchy. Mężczyzna powinien umieć zachować się w każdej sytuacji. I przede wszystkim powinien robić to z wielkim taktem i wyczuciem. Kobieta jest wszakże bardzo delikatną istotą, którą trudno zranić. No chyba, że mówimy o teściowych, który skóra jest grubsza od skorupy żółwia a język cięty jak piła tarczowa:)

Zwyczajny facet
Mężczyźni często starają się robić z siebie super bohaterów. Czy aby na pewno właśnie tego oczekują kobiety? Jak pokazują badania wolą one Panów męskich ale jednocześnie takich, którzy są w stanie wyręczyć je w codziennych czynnościach lub przynajmniej pomóc w nich nie psując przy okazji wszystkich sprzętów w domu. Kobiety pragną mężczyzn, którzy potrafią ugotować smaczny obiad lub zaaranżować romantyczną kolację. Bo to właśnie utwierdza kobietę w przekonaniu, że jej facetowi naprawdę na niej zależy.

Wnioski jakie można wyciągnąć z powyższych rozważań są dosyć oczywiste. Jeżeli najcenniejszą rzeczą jaką posiadasz są Twoje mięśnie to nie masz co liczyć na uwielbienie kobiet. One mają o wiele wyższe wymagania. Nie oczekują kolejnych rekordów pobijanych na siłowni ale raczej dobrego obiadu, przytulenia i pocieszenia w trudnej chwili. A to czasem trudniej w sobie wypracować niż mięśnie.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

poprzednie następne