Baza wiedzy
Muscle's Boss - Jak przyciągać kobiety?
Jak przyciągać kobiety?
Co tak naprawdę fascynuje i pociąga kobiety? Mężczyźni szukają odpowiedzi na to pytanie od niepamiętnych czasów. Przecież to jest tak naprawdę klucz do psychiki a już na pewno serca kobiety. Co zrobić aby zwrócić jej uwagę? Na jakich aspektach samego siebie trzeba skupić się najbardziej a jakie można sobie odpuścić? Czy możliwe jest stworzenie krótkiego instruktażą, który okaże się prawdziwą biblią dla każdego mężczyzny?

Po pierwsze wygląd
Wydaje Wam się, że tylko mężczyźni są wzrokowcami i oceniają walory kobiety jedynie przez pryzmat jej wyglądu? Jeżeli tak myślicie to jesteście w wielkim błędzie. Dla kobiet również ogromne znaczenie ma wygląd partnera lub mężczyzny, który do tego miana aspiruje. Warto zatem zastanowić się przez chwilkę co rozumiemy pod pojęciem „wygląd”. Pierwsze co przychodzi nam do głowy to oczywiście pięknie wyrzeźbione ciało. I to jest w 100% celny strzał. Sylwetka mężczyzny świadczy o nim samym. Rozbudowane barki, ramiona czy też wyrzeźbiony brzuch to nie tylko góra mięśni. To także jasna informacja na temat cech charakteru. Ćwiczenia to motywacja, determinacja i zapał do pracy. To także regularność i sumienność. Wyrzeźbiona sylwetka powie kobiecie o nas więcej niż mogłoby nam się wydawać.

Piękne ciało to jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Oczywiście trzeba zadbać o prawidłowe proporcje ciała ale z równie wielką uwagą należy skupić się na innych kwestiach. Dbałość o cerę, skórę dłoni i stóp, paznokcie czy też opanowanie zarostu to sprawy, którym również warto poświęcić sporo uwagi. 99% mężczyzn w tym momencie otworzy szeroko oczy ze zdziwienia. Jak to? Mamy używać kosmetyków pielęgnacyjnych? Mamy robić sobie pedicure i manicure? Przecież to robią kobiety! Takie myślenie jest błędem. Kobiety przywiązują wielką wagę do szczegółów. Nawet najlepiej umięśniony facet nie będzie w stanie zauroczyć wybranki serca jeżeli na powitanie poda rękę, która będzie odstraszała już samym wyglądem. To samo dotyczy twarzy. Kilkudniowy zarost może się podobać i dodaje męskości ale nie można przekroczyć granicy między utrzymywaniem niewielkiego zarostu a zapuszczeniem się. Chyba nikomu nie trzeba przypominać także o zasadach zachowania higieny. Nie mycie się to najgorsze co możecie zrobić. Nie dość, że może niekorzystnie odbić się na Waszym zdrowiu to na dodatek skutecznie odstraszy wszystkie kobiety dookoła.

I wreszcie, niejako na koniec rozważań o wyglądzie, docieramy do kwestii dotyczącej ubrania. Gust modowy nie jest bynajmniej domeną kobiet. Atrakcyjny mężczyzna również powinien umieć ubrać się w sposób, który jest na czasie i zwróci uwagę płci przeciwnej. Właściwy dobór odzieży, dodatków i zestawienie ich w jedną całość nie jest wcale zadaniem prostym. Pamiętajmy, że kobiety nie wymagają od nas abyśmy zakładali na siebie najnowsze kolekcje spodni. Z drugiej strony niedopuszczalne są gafy w stylu zakładania skarpetek do sandałów czy czarnego podkoszulka pod białą koszulę. Zestawienie kolorów może zrobić ogromne wrażenie ale równie dobrze może narazić nas na śmieszność. A chyba nie chcemy wzbudzać w kobiecie takiego śmiechu?

Po drugie charakter
chcąc zrobić wrażenie na kobiecie warto pamiętać o jednej, bardzo ważnej zasadzie! Wygląd to nie wszystko. Dbałość o własne ciało i ubiór jest oczywiście ważna ale na te cechy kobiety zwracają uwagę w największym stopniu na początku. Potem ich wymagania rosną i oprócz idealnego wyglądu musimy także zaimponować...charakterem. Jakich mężczyzn kochają kobiety? W tym względzie preferencje są naprawdę zróżnicowane ale panowie muszą jednak zachowywać jakiś standard. W cenie są na pewno inteligencja, zdecydowanie a także, ta jakże potrzebna w życiu, zaradność. Kobieta lubi i musi czuć się bezpiecznie u boku swojego partnera. W końcu to on ma zapewnić związkowi świetlaną i dostatnią przyszłość. W dzisiejszych czasach rzecz jasna te proporcje uległy pewnym zmianom ale w dalszym ciągu to mężczyzna jest głową rodziny i najlepiej aby ta głowa nie była pusta. Mężczyźni zdecydowani, pewni siebie ale także wsłuchujący się w potrzeby kobiet to idealni kandydaci na męża. Kobieta patrząc na mężczyznę ocenia przede wszystkim jego zdolność do radzenia sobie w życiu. Przecież to właśnie cechy charakteru, w połączeniu z inteligencją, pozwalają m.in. na zdobycie dobrze płatnej pracy, która z kolei przyniesie korzyści finansowe i bezpieczeństwo dla całej rodziny. Mężczyźni słabi, niezdecydowani co prawda potrafią utrzymać siebie ale mogą nie być zdolni do pokierowania całą rodziną.

Charakter to także codzienne zachowania w stosunku do kobiety. Szeroko pojęty savoir vivre nawet w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. Mężczyzna szarmancki, uprzejmy i stawiający dobro kobiety na pierwszym miejscu daje poczucie bezpieczeństwa. Jego wybranka czuje się przy nim prawdziwą kobietą. Ma przeświadczenie, że jest dla swojego mężczyzny najważniejsza. Nawet drobne gesty jak przepuszczenie kobiety w drzwiach do restauracji, bukiet róż na powitanie, pocałunek w rękę buduje wartość mężczyzny.

Powyższe przykłady z pewnością nie wyczerpują tematu ale najlepiej pokazują, że zdobycie serca kobiety i utrzymanie jej przy sobie nie jest wcale prostą sprawą. Nie wystarczy jedynie gruby portfel. Pieniądze co prawda są ważne, ale kobiety zwracają uwagę na szereg innych, często nawet drobnych, rzeczy. Mężczyźni są oceniani przez cały czas dlatego też nieustannie muszą udowadniać, że priorytetem jest dla nich dobro kobiety. Tylko wtedy mogą liczyć na zainteresowanie i wielkie uczucie z jej strony.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

poprzednie następne