Baza wiedzy
Muscle's Boss - Kobiecy orgazm – przewodnik
Kobiecy orgazm – przewodnik
Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? To nie jest prosta sprawa – pomyśli zapewne każdy mężczyzna. Na analogiczne pytanie kobiety odpowiedziałyby zapewne bez chwili zawahania i z charakterystycznym uśmiechem na ustach. Czymże bowiem jest w swojej złożoności mężczyzna w porównaniu do kobiety? No dobrze, ale skoro wiemy już, że jest problem to wypadałoby go rozwiązać. Każdy mężczyzna chce przecież dawać swojej kobiecie rozkosz. I właśnie dlatego powinien przeczytać te kilka poniższych rad, które z pewnością pozwolą obrać dobry kierunek a po krótkiej praktyce osiągnąć założony.

Ustąp pierwszeństwa!
Chyba każdy mężczyzna wie, że kobieta szczytuje dużo później. Dlatego podstawową zasadą, której należy się trzymać jest zajmowanie się w pierwszej kolejności kobietą a dopiero później myślenie o sobie. Mężczyzna po osiągnięciu orgazmu niemal natychmiast „opada z sił”. W takim stanie bardzo ciężko jest skutecznie doprowadzić partnerkę do orgazmu. Najprawdopodobniej w połowie drogi kobieta zrezygnuje widząc męki i katusze jakie przeżywa jej partner. Jeżeli poświęcisz się i doprowadzisz swoją partnerkę jako pierwszą na szczyt rozkoszy bądź pewien, że odwdzięczy Ci się za to z nawiązką. Kobieta po orgazmie popada w stan euforii i będzie chciała za wszelką cenę zrewanżować się partnerowi a to już brzmi naprawdę zachęcająco.

Nie trzymaj się szablonu!
Myślisz, że metody sprawdzone na Twojej poprzedniej partnerce są na tyle uniwersalne, że można je z powodzeniem stosować w nowym związku? Jesteś w wielkim błędzie. Każda kobieta jest inna, każdą podnieca inny rodzaj pieszczot oraz inna intensywność. Dlatego zamiast trzymać się starych przyzwyczajeń wsłuchaj się raczej w reakcje ciała partnerki.

Bez pośpiechu!
Kobieta to nie mężczyzna, jej podniecenie nie osiąga zenitu już po kilku minutach tak jak ma to miejsce w przypadku facetów. Jeżeli zaczniesz się spieszyć czy nie daj Boże ponaglać to efekt będzie odwrotny. Macie przed sobą całą noc i nigdzie Wam się nie spieszy – lepiej naucz się trzymać tej wersji!

Ile kobiet tyle orgazmów
Nie wiesz jak rozpoznać orgazm u kobiety? Nie przejmuj się ponieważ nie jest to proste zadanie. Każda kobieta przeżywa rozkosz bardzo indywidualnie. Może trwać od kilku do kilkunastu sekund. Czym się objawia? Czasami niczym, w niektórych przypadkach drżeniem a jeszcze w innym przypadku może przypominać pod względem głośności wybuch bomby. Jest to jednak zachowanie bardzo indywidualne i każda kobieta przeżywa rozkosz na swój sposób. Co więcej, nawet Twoja partnerka przeżywa orgazm na różne sposoby. Jak to możliwe? Po prostu jest to również uzależnione od fazy cyklu w jakiej się znajduje a także na przykład atmosfery jaką stworzyłeś. To że w poniedziałek krzyczała przeżywając orgazm wcale nie oznacza, że reakcja ta powtórzy się w piątek.

Dobra pozycja natarcia
Pozycja podczas seksu ma ogromne znaczenie. Jej odpowiedni wybór może znacznie ułatwić Ci zadanie. Musisz pamiętać, że bardzo czułym punktem kobiecego ciała jest łechtaczka i właśnie jej pieszczoty mogą doprowadzić kobietę do orgazmu. Tak naprawdę większość kobiet przeżywa orgazm łechtaczkowy. Dlatego też podczas seksu powinieneś w szczególny sposób skupić się właśnie na clitoris. Pozycja na pieska, na jeźdźca a nawet klasyczna dają duże możliwości stymulacji łechtaczki.

Ale łechtaczka to nie jedyny czuły punkt na ciele kobiety. Przecież jest jeszcze magiczny punkt G choć nie występuje on u wszystkich pań. Stymulacja właśnie tego punktu może doprowadzić do orgazmu pochwowego, który uznawany jest za bardziej intensywny od łechtaczkowego. Jeżeli odnajdziesz niewielkie zgrubienie wielkości około 1 cm, umiejscowione ok 5-7,5 cm od wejścia do pochwy to masz już pewność, że znalazłeś punkt G. Teraz wystarczy go tylko odpowiednio stymulować co jest możliwe między innym w pozycji na jeźdźca, kiedy Twoja partnerka jest odchylona do tyłu.

Seks oralny gwarantem sukcesu!
Wspomnieliśmy już, że łechtaczka to chyba najczulszy punkt na ciele kobiety. Nie zawsze dobrym pomysłem jest jej stymulowanie palcami więc może warto spróbować pieszczot językiem? W tym przypadku należy być jednak bardzo ostrożnym. Zanim dojdziesz do sedna zacznij pieścić wzgórek łonowy i uda i dopiero powoli zawężaj obszar pieszczot. Kobieta musi osiągnąć stan mocnego podniecenia żeby pieszczota łechtaczki nie sprawiła jej bólu. Jest to bardzo silnie unerwione miejsce stąd też potrzebne są dużo bardziej subtelne pieszczoty. Najlepiej trzymaj się zasady „zataczania kółek”. Od szerokich po coraz mniejsze i dopiero na finiszu skup się na samym czubku łechtaczki.

To tylko kilka prostych zasad, które z pewnością są tylko niewielkim wycinkiem z przewodnika po ciele kobiety. Wskazówki te powinny jednak nakierować Cię i pokazać w jaki sposób należy obchodzić się z ciałem kobiety. Musisz przy tym pamiętać, że każda kobieta jest jest inna i tak naprawdę tylko wsłuchując się w reakcję jej ciała oraz podpowiedzi możesz osiągnąć perfekcję w doprowadzaniu jej na szczyty rozkoszy.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

poprzednie następne