Baza wiedzy
Muscle's Boss - 10 najczęstszych błędów jakie popełniają faceci w łóżku
10 najczęstszych błędów jakie popełniają faceci w łóżku
Seks jest wspaniałym przeżyciem zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Daje nie tylko wielką satysfakcję i przyjemność ale także w dużym stopniu cementuje nasz związek. Często zbliżenie jest także jedynym skutecznym sposobem na pogodzenie po ostrej kłótni. Niestety seks nie zawsze można uznać za udany i często jest to wynikiem błędów popełnianych przez mężczyzn. Dlatego też zapraszamy Panów do lektury i wyciągania wniosków a Panie do weryfikacji dekalogu błędów popełnianych przez mężczyzn w łóżku.

Seks według szablonu
Niestety Panowie bardzo często w sferze seksu nie grzeszą fantazją. Utarty, sprawdzony i przynoszący im satysfakcję schemat przyjmują za pewnik do osiągnięcia rozkoszy. Co więcej wydaje im się, że podobnie myśli ich Partnerka. Najczęściej jednak są w wielkim błędzie. Mądre powiedzenie, że rutyna zabija związek powinno być dla każdego mężczyzny przestrogą i wskazówką, że również w seksie należy postawić na niespodzianki i różnorodność.

Samiec alfa w łóżku
Mężczyźni na co dzień cisi i spokojni mają tendencje do pokazywania swego ciemnego oblicza podczas zbliżenia. Niejednokrotnie przechodzą ogromną metamorfozę zmieniając się w „samca alfa”, którego jedynym celem jest zaspokojenie własnego popędu i...sponiewieranie kobiety. Drodzy Panowie! Ciągnięcie za włosy, klapsy czy też wulgarne słówka nie każdej kobiecie i nie w każdej sytuacji muszą się podobać. Oczywiście jest to ciekawy element, który może dodać pikanterii łóżkowym igraszkom ale trzeba także zachować umiar w częstotliwości jego stosowania.

Zły dotyk boli całe życie
Podniecony mężczyzna ma poważne problemy z zapanowaniem nad swoimi emocjami. Skutkiem tego są pieszczoty, które w pewnym momencie zaczynają przypominać torturę. Niedostosowanie siły i intensywności pieszczot do sytuacji może skutkować nie podnieceniem a raczej zniechęceniem kobiety do zbliżenia. Seks musi być nastrojowy oraz pełen pasji. Niestety mężczyźni mają często poważny problem z odpowiednim dozowaniem tego typu wrażeń.

Maraton czy jednak sprint
To chyba najpoważniejszy z grzechów jakie mogą przydarzyć się mężczyźnie w łóżku. Faktem jest, że szybkość osiągania stanu podniecenia i orgazmu znacząco różni się w przypadku kobiet i mężczyzn. Z tego względu panowie muszą zwrócić szczególną uwagę na ten element miłosnego uniesienia. Jeżeli Wasze współżycie będzie polegało jedynie na kilku szybkich ruchach, podczas których kobieta nawet nie zdąży się podniecić to...nad Waszym związkiem bardzo szybko zawisną czarne chmury.

"Dobrze Ci było Kochanie?”
Wariantów tego pytania jest kilka ale niezmiennie jednakowa jest reakcja kobiet na nie. Mężczyźni muszą nieustannie potwierdzać sami przed sobą, że są doskonałymi kochankami. A kobiety? Nasze partnerki są już zwyczajnie zmęczone tym sztucznym i wymuszonym wzdychaniem i zapewnianiem, że to był najlepszy seks jaki mogły sobie wymarzyć. Co więcej pytanie to siła rzeczy wymusza na kobiecie nieszczerość ponieważ, pomimo wielkiego uczucia, seks nie za każdym razem musi być wyjątkowy i niezapomniany. Czasem zdarzają się gorsze dni, nad którymi nie ma sensu się zbytnio rozwodzić. Dlatego też panowie powinni bezwzględnie poszerzyć zakres tematyczny rozmów „tuż po”.

Seks na pół gwizdka
Mężczyźni mają rzadką zdolność psucia nawet najbardziej intymnej atmosfery, która zapowiada niesamowity seks. Małe detale, w mniemaniu mężczyzny, drażnią i to bardzo wrażliwe przecież kobiety. Seks w skarpetkach, podkoszulku czy odbieranie telefonu w czasie zbliżenia wcale nie są tylko kiepskim żartem. Panowie zdają się nie zwracać na to uwagi a panie...mogą jedynie głęboko westchnąć z zawodem. Albo w ramach zemsty podczas kolejnego upojnego wieczoru założyć na siebie na przykład gruby sweter.

Namawianie partnerki na "nowości"
Z pewnością w seksie bardzo istotna jest różnorodność, która nie pozwala popaść w rutynę. Nowe pozycje czy też gadżety erotyczne mogą w dużym stopniu ubarwić życie seksualne dwojga ludzi. Niemniej jednak warto pamiętać o tym, że nowości muszą być w 100% akceptowane przez obie strony. Zmuszanie partnerki na przykład do seksu analnego w sytuacji kiedy najwyraźniej nie jest tym zainteresowana na pewno nie jest miłe i nie podniesie temperatury Waszego związku.

Porównanie z poprzednią partnerką
To tak naprawdę strzał w stopę dla każdego mężczyzny. Chyba najcięższy z możliwych grzechów. W pewnym sensie może być to objaw braku instynktu samozachowawczego. Mina partnerki po szczerym wyznaniu w stylu „Jesteś prawie tak dobra jak...” może być bezcenna. A dalsza przyszłość związku opartego na tak szczerych wyznaniach musi budzić spore wątpliwości. Kochający się ludzie powinni być ze sobą szczerzy. Niemniej jednak tego typu wyznania należy z całą pewnością zachować dla siebie!

To Ty nie bierzesz tabletek?
Mężczyźni bardzo często zachowują się tak jakby mieli uczulenie na lateks, z którego produkowane są prezerwatywy. To zadziwiające z jaką łatwością potrafią zrzucić z siebie obowiązek stosowania antykoncepcji na rzecz kobiet. A już wytłumaczenia (seks w prezerwatywie jest niewygodny, to nie to samo co bez itp.) wydają się śmieszne w sytuacji kiedy zamiast tego kobieta musi faszerować się, jakby nie patrzeć, chemią. Drodzy Panowie! Więcej taktu i troski o zdrowie Waszej partnerki.

Z pewnością przedstawiony powyżej dekalog można by jeszcze mocno poszerzyć. To tylko pokazuje, że mężczyźni w sytuacjach intymnych zachowują się co najmniej jak słonie w składzie porcelany. Ale najgorsze jest to, że motywem tych zachować jest po prostu wygoda, lenistwo a niejednokrotnie nawet głupota. A na takich cechach naprawdę bardzo trudno jest zbudować wartościowy i przede wszystkim szczęśliwy związek.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

poprzednie następne